Solárium

Solárium se stalo oblíbenou volbou mnoha lidí, kteří touží po opálené pleti a zdravém vzhledu. I když přirozené slunce zůstává nejlepším zdrojem vitamínu D, solárium nabízí mnoho výhod, které jej činí atraktivním řešením.

Naše solária jsou vybavena nejnovějšími technologiemi, které zajišťují, aby váš zážitek z opalování byl maximálně pohodlný a bezpečný. Kontrolované dávky UV záření vám umožní dosáhnout přirozeného, zdravého a rovnoměrného opálení, které si zasloužíte. Příjemná atmosféra a profesionální servis jsou u nás samozřejmostí.

Akce na permanentky

Permanentka = 100 % kreditu navíc zdarma.

Luxura X5 16 x 100w, 18 x 120w: 12 Kč / min.

Soltron S50 Turbo 43 x 160w, 3 x 500w: 16 Kč / min.

Při zakoupení permanentky v hodnotě 500 Kč od nás dostanete kredit 500 Kč navíc, u permanentky v hodnotě 1000 Kč od nás dostanete další 1000 Kč kreditu zdarma.

Podpořte své opálení profesionální kosmetikou MégaTan Professional – pro opalování v soláriu i na slunci.

Solárium ve fitness

Pusťte slunce do svého srdce

Opálení bez rizika

Solária umožňují kontrolované a postupné opalování, což snižuje riziko spálení pokožky, které je spojeno s přímým vystavením se slunečnímu záření. Tím se minimalizuje nebezpečí předčasného stárnutí kůže a riziko vzniku kožních onemocnění.

Vitamín D

Solárium je zdrojem vitamínu D, který je důležitý pro zdraví kostí, imunitního systému a celkovou pohodu. Zejména v zimních měsících nebo při nedostatku slunečního svitu vám solárium pomůže udržet jeho dostatečnou hladinu v těle.

Sebevědomí

Opálená pokožka byla vždy považována za atraktivní. Je spojována s mládím, zdravím a aktivním životním stylem. Návštěva solária vám zvedne sebevědomí a celkovou pohodu.

Příprava na slunce

Před dovolenou na slunci může návštěva solária připravit pokožku na větší expozici slunečnímu záření. Postupným opalováním v soláriu lze získat lehký základní opálení a tím snížit riziko spálení na dovolené.

Zlepšení nálady

Opalování v soláriu má blahodárný vliv na náladu a duševní stav. Sluneční záření stimuluje produkci endorfinů, hormonů štěstí, které mohou snížit stres, úzkost a pomoci zlepšit vaši celkovou pohodu.

Solární kosmetika

Profesionální solární kosmetika MégaTan vám zaručí optimální opálení s maximální péčí o Vaši pokožku při i po opalování v soláriu nebo na slunci. Je vyrobena výhradně z kvalitních ingrediencí, přírodních olejů, rostlinných výtažků a vitamínů.

Proč cvičit u nás?

Je spousta důvodů, proč začít s pohybem. Proč by tomu mělo být zrovna v našem fitness pro ženy Jako proutek?

Dostanete od nás účinný jídelníček pro efektivní cestu k vašemu cíli.

✳︎

Trenérka vám sestaví individuální cvičební plán.

✳︎

Po celou dobu cvičení od nás máte pitný režim zdarma.

✳︎

Cvičíte na strojích vyrobených

s ohledem

na ženy.

✳︎

Skutečné ženy, skutečné příběhy.

Žádný dotaz nezůstane nezodpovězen

Nebojte se zeptat na cokoliv dalšího. 💚

Nemusíte, dohlíží na vás zkušená trenérka.

Naučí vás, jak správně stroje používat a jak efektivně cvičit na aerobních stanovištích. Dohlédne na to, abyste cviky prováděla správně a dovede vás úspěšně k vašemu cíli. Komunitní posilovna pro ženy je tady pro vás.

Ano, můžete. Se zdravotním stavem je to komplikovanější, záleží na tom, jaké problémy máte. Proberete je s trenérkou na úvodní hodině a sestavíme vám cvičební plán na míru tak, abyste byl pro vás bezpečný a efektivní.
Jak dlouho chcete. Na nastartování metabolismu stačí již 30minutový trénink. Pokud ale máte více času, můžete samozřejmě cvičit déle, jediným limitem je otevírací doba pobočky. Pokud je posilovna pro ženy otevřena, můžete přijít kdykoliv a cvičit, jak dlouho chcete.

Chci být jako proutek!

Mým cílem je:

Řekněte nám něco o svých cílech. Můžete vybrat více možností.

Něco málo o vás:

Vyplňte, prosím, informace o sobě.