Tělesná analýza

Analyzátor vám pomůže nahlédnout do klíčových zdravotních ukazatelů, které vám umožní sledovat dopad změny vašeho životního stylu.

Měření nijak necítíte a trvá jen pár vteřin. Následně s vámi trenérka projde každou naměřenou hodnotu a vše vám vysvětlí. Poradí vám, co dělat, pokud je některá z hodnot mimo doporučení a jak co nejsnáze dosáhnout zlepšení.

Provedení tělesné analýzy není vhodné pro těhotné ženy.

Jak často provádět tělesnou analýzu?

Našim klientkám doporučujeme měření jednou za čtyři týdny, vždy ve stejnou denní dobu a mimo menstruaci.

Jak analyzátor pracuje?

Používá metodu bioelektrické impedanční analýzy. Bezpečné, nízkoúrovňové elektrické signály projdou tělem a v návaznosti na různý odpor, které mu kladou lidské tkáně, software vypočítá složení těla.

Kolik analýza stojí?

Naše klientky mají pravidelnou tělesnou analýzu zdarma v rámci členství. Začněte úvodní hodinou nebo dokonce týdnem cvičení zdarma!

Co vše vám tělesná analýza ukáže?

Tělesný tuk

Procento tělesného tuku je množství tělesného tuku v poměru k tělesné hmotnosti. Snižování nadměrného množství tělesného tuku ukázalo snížení rizika určitých nemocí, jako je vysoký krevní tlak, onemocnění srdce nebo diabetes 2. typu.

Svalová hmota

Tato funkce ukazuje hmotnost svalů v těle. Svaly hrají důležitou roli, fungují jako motor ve spotřebě energie. Když se vaše svalová hmota zvyšuje, zvyšuje se také vaše energetická spotřeba a spalujete při běžném režimu více tělesného tuku.

Kostní hmota

Tato funkce ukazuje hmotnost kostí v těle (kostní minerály). Cvičení a rozvoj kostní tkáně pomáhá k vývinu silnějších a zdravějších kostí. Protože se struktura kostí nemění v krátkém časovém úseku, je důležité dlouhodobě rozvíjet zdravé kosti pravidelnou tělesnou aktivitou.

Viscerální tuk (v dutině břišní)

Tato funkce vám ukáže množství útrobního tuku, který obklopuje vaše orgány. Výzkumy prokazují, že i když vaše hmotnost a procento tělesného tuku zůstávají stejné, s přibývajícím věkem se mění místo pro ukládání tuku a více se ukládá v oblasti břicha, zvláště u žen po menopauze. Zjištění množství vnitřního tuku a jeho případné snížení pomáhá snížit riziko mnoha nemocí (srdeční choroby, vysoký krevní tlak apod.).

Tělesná voda

Voda hraje zásadní roli v mnoha tělesných procesech a nachází se v každé buňce, tkáni a orgánu a při jejím správném množství můžete předejít mnoha zdravotním komplikacím. Pití velkého množství tekutin najednou procento tělesné vody okamžitě neovlivní, jedná se o vodu obsaženou ve vašich buňkách a má přímou souvislost s množstvím tukové a svalové tkáně. Ve chvíli, kdy se bude snižovat tělesný tuk a zvyšovat svalová hmota, procento tělesné vody se bude zvyšovat také.

Metabolický věk

Na základě naměřených hodnot software v podstatě spočítá skutečné stáří vašeho organismu. Jeho hodnota může být o pár let, dokonce i o několik desítek let odlišná od skutečného věku. Jestliže je metabolický věk nižší než skutečný, je to dobře, v opačném případě jste na správném místě, je třeba začít cvičit. 🙂

Členství má spoustu dalších výhod:

Skutečné ženy, skutečné příběhy.

Chci být
jako proutek!

Získejte týdenní členství v hodnotě 590 Kč zcela zdarma!

Mým cílem je:

Řekněte nám něco o svých cílech. Můžete vybrat více možností.

Něco málo o vás:

Vyplňte, prosím, informace o sobě.